Afbouwen antidepressiva lukt niet? Meld je hier!
Steun ons
X

Benefietconcert Unsound Mind

12 januari 2019

Een groep jongeren onder leiding van de 18-jarige Melissa Zijsling organiseert zaterdag 12 januari een benefietconcert in Bilthoven waarvan de opbrengst naar MIND gaat. Met een matinee- en avondconcert Unsound Mind vol musicalnummers in Theater ’t Lichtruim wil de groep het taboe op psychische problemen helpen doorbreken. Het gekozen repertoire bevat een mooie of belangrijke boodschap omtrent mentale gezondheid, maar ook zijn er nummers gekozen die de organisatie veel vreugde hebben gegeven tijdens de zwaarste periodes van hun levens.

Volg Unsound Mind op Facebook.

Datum: zaterdag 12 januari
Tijdstip: 15:00 & 19:30
Locatie: Theater ’t Lichtruim in Bilthoven
Kosten: €13,50
Tickets: Klik hier om tickets te bestellen

Lees en deel ervaringen

Persoonlijke verhalen
delen met lotgenoten

Mind Blue

Antidepressiva,
wat vinden anderen?

Mijn Medicijn

GGZ-organisaties:
deel jouw ervaring over hulpverleners

Zorgkaart Nederland
Steun ons
X
© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital