Afbouwen antidepressiva lukt niet? Meld je hier!
Steun ons
X

MIND Blue Monday Run

21 januari 2019

MIND organiseert op Blue Monday, maandag 21 januari, in het hele land Blue Monday Runs. Met deze sponsorloop wil MIND Blue aandacht vragen voor depressie. Het geld dat met de Blue Monday Runs wordt opgehaald gaat naar de bouw en lancering van de app ABI. Deze app is bedoeld om vrienden en familie van iemand met een depressie van tips en informatie te voorzien, bijvoorbeeld om depressie bespreekbaar te maken en te weten wat je kunt doen om iemand met een depressie te helpen. 

Meer informatie over de Blue Monday Run vind je hier.

Lees en deel ervaringen

Persoonlijke verhalen
delen met lotgenoten

Mind Blue

Antidepressiva,
wat vinden anderen?

Mijn Medicijn

GGZ-organisaties:
deel jouw ervaring over hulpverleners

Zorgkaart Nederland
Steun ons
X
© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital