Depressie Connect: dé digitale community om anoniem ervaringen te delen aanmelden/inloggen
Steun ons
X

Theatervoorstelling: ‘Ik zag twee beren’

22 september 2019

Op zondagmiddag 22 september is er in Dorpshuis d’Oude Waterwolf in Vijfhuizen een theatervoorstelling over depressie. ‘Ik zag twee beren’ is een mooi, scherp en humoristisch verhaal met twists en een vleugje depressie. De voorstelling is gebaseerd op echte verhalen en ervaringen. Na de voorstelling is er gelegenheid om met actrice Nardy Robben en ervaringsdeskundigen na te praten. De voorstelling is geschikt vanaf 12 jaar. Meer over de voorstelling is te lezen op Facebook en in de flyer.

“Professor Dr Swart heeft hét perfecte depressiebestrijdings-actieplan. Alles is wetenschappelijkonderbouwd, bewezen én getest. Nu is het moment aangebroken dat zij het plan aan iedereen bekend maakt. Voor de lange termijn pas je je DNA aan. Voor de korte termijn moet je alles vermijden wat een depressie kan veroorzaken, zoals liefde, trauma’s of onverwachte sterfgevallen. Maar niet alles gaat gecontroleerd en volgens planning.”

Datum: 22 september
Tijdstip: 12.00 & 15:00
Locatie: Dorpshuis d’Oude Waterwolf
Adres: Kromme Spieringweg 436, Vijfhuizen (Haarlemmermeer)
Toegang: Gratis, maar wel reserveren via Eventbrite.

Lees en deel ervaringen

Persoonlijke verhalen
delen met lotgenoten

Mind Blue

Antidepressiva,
wat vinden anderen?

Mijn Medicijn

GGZ-organisaties:
deel jouw ervaring over hulpverleners

Zorgkaart Nederland
Steun ons
X

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital