Afbouwen antidepressiva lukt niet? Meld je hier!
Steun ons
X

Inzichten Landelijke Dag ‘Depressie voorkomen: wat werkt voor jou?’

11 juni 2017

Op 20 mei vond in Zeist onze Landelijke Dag plaats met het thema ‘Depressie voorkomen: wat werkt voor jou?’ In deze brochure vind je een samenvatting van alle thema’s die aan de orde kwamen. Zingeving, Lotgenotencontact, Psychologische interventies, Afbouw medicatie en Leefstijl. Ook vind je een overzicht van onderzoeken waar mensen met een depressie aan kunnen bijdragen.

> Naar de brochure ‘Inzichten Landelijke Dag ‘Depressie voorkomen: wat werkt voor jou?’

 

Lees en deel ervaringen

Persoonlijke verhalen
delen met lotgenoten

Mind Blue

Antidepressiva,
wat vinden anderen?

Mijn Medicijn

GGZ-organisaties:
deel jouw ervaring over hulpverleners

Zorgkaart Nederland
Steun ons
X
© Depressievereniging| Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Site by Site