Depressie Connect: dé digitale community om anoniem ervaringen te delen aanmelden/inloggen
Steun ons
X

Koningin Máxima in Huis voor de gezondheid

27 september 2019

Aanstaande donderdag 3 oktober verwachten we hoog bezoek bij MIND: Koningin Máxima komt op werkbezoek! We zijn zeer vereerd en gaan Hare Majesteit een mooi programma bieden, waarin we zoveel mogelijk laten zien van de activiteiten van MIND en de bij MIND aangesloten landelijke en regionale cliënten- en familieorganisaties. 

Hiervan zijn diverse vertegenwoordigers bij het werkbezoek aanwezig. Daarnaast gaan enkele werkambassadeurs van Samen Sterk zonder Stigma met de koningin in gesprek. De inzet van ervaringsdeskundigheid en openheid over psychische problemen staan in het werkbezoek centraal. Ook de burgemeester van Amersfoort, Lucas Bolsius, zal bij het werkbezoek aanwezig zijn.

Lees en deel ervaringen

Persoonlijke verhalen
delen met lotgenoten

Mind Blue

Antidepressiva,
wat vinden anderen?

Mijn Medicijn

GGZ-organisaties:
deel jouw ervaring over hulpverleners

Zorgkaart Nederland
Steun ons
X

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital