Afbouwen antidepressiva lukt niet? Meld je hier!
Steun ons
X

Niet meer depressief?

12 april 2018

Bent u meermalen depressief geweest en zou u graag iets doen om terugval te voorkomen? Voor de UMCG Depressiestudie worden nog deelnemers gezocht. Bij deelname krijgt u kosteloos preventieve cognitieve therapie aangeboden. Van deze therapie is bekend dat deze beschermt tegen terugval. Het UMCG onderzoekt nu hoe en voor wie de therapie werkt. Deelname is mogelijk in vrijwel het hele land. Voor meer informatie en aanmelding: www.depressiestudie.com.

Lees en deel ervaringen

Persoonlijke verhalen
delen met lotgenoten

Mind Blue

Antidepressiva,
wat vinden anderen?

Mijn Medicijn

GGZ-organisaties:
deel jouw ervaring over hulpverleners

Zorgkaart Nederland
Steun ons
X
© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital