Afbouwen antidepressiva lukt niet? Meld je hier!
Steun ons
X

Oproep: Jonge mannen gezocht voor Tv-programma ‘True Selfie’

3 oktober 2017

Op social media laten veel jongeren alleen de mooiste en meest blije versie van zichzelf zien. Maar schijn bedriegt. Achter die perfecte posts zit vaak een behoorlijke lading verdriet en eenzaamheid… Voor het nieuwe tv-programma True Selfie zoeket BNN jonge mensen die niet happy zijn en een nieuwe start willen maken. Ze richten zich op mannen en vrouwen, maar op dit moment wordt er vooral gezocht naar jonge mannen die mee willen doen.

– Heb jij last van depressieve gevoelens en beperkt dat jouw dagelijks leven?
– Voel je je eenzaam of onbegrepen?
– Ben je super onzeker?
– Heb je een eetprobleem of een angststoornis?
– Of is er iets anders waardoor je niet lekker in je vel zit? 

Bij True Selfie  helpen ze je om weer de baas te worden over jouw leven! Bij True Selfie volg je een life changing traject onder begeleiding van een deskundig psycholoog. En daarnaast krijg je de kans jouw verhaal te vertellen.

 

Lees en deel ervaringen

Persoonlijke verhalen
delen met lotgenoten

Mind Blue

Antidepressiva,
wat vinden anderen?

Mijn Medicijn

GGZ-organisaties:
deel jouw ervaring over hulpverleners

Zorgkaart Nederland
Steun ons
X
© Depressievereniging| Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Site by Site